Rozgrywki ESEA Premier Season 25 wystartowały w dniu dzisiejszym. Już o godzinie 20:00, nasz polski zespół PRIDE podejmie ALTERNATE aTTax.

Musieliśmy trochę zaczekać na start ESEA Premier Season 25, ale w końcu doczekaliśmy się dnia, w którym ruszyły wspomniane rozgrywki. Było sporo zamieszania w temacie polskich zespołów, ponieważ tak naprawdę do ostatniej chwili nie było wiadomo w jakiej ilości zobaczymy naszych reprezentantów. Ostatecznie to PRIDE Team Kinguin zdecydowało się grać, a Virtus.pro sobie odpuściło.

Co do PRIDE, to tak się składa, że debiutują w tym sezonie już w pierwszym dniu rozgrywek. Pojedynek z ALTERNATE aTTax rozpocznie się o godzinie 20:00. Warto wspomnieć o bootcampie, na którym znajdują się nasi rodacy. Gaming House, który został wybudowany przez organizację, będzie im służył jako miejsce treningowe w tym tygodniu. Jest więc szansa, aby pozdobywać trochę punktów w ESEA Premier Season 25, a także udoskonalić swoje taktyki.

Nie da się też ukryć, że „Orły” przystępują do wyżej wspomnianej ligi w dość dobrych humorach. Miniony weekend przyniósł im masę pozytywnych emocji, ponieważ udało im się zwyciężyć aż dwa turnieje – CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX oraz #PACTit OZONE Challenge. Zgarnęli sporo pieniędzy oraz podbudowali swoje morale. Jeżeli chodzi o ALTERNATE aTTax, to ich wyniki w ostatnim czasie nie są zbyt najlepsze. Przegrywają i wygrywają w kratkę, więc może to szansa dla Polaków, aby dość szybko złapać pierwsze punkty w lidze. Przypominamy, że rozgrywki odbywają się w formacie BO1.

  • Godzina 20:00Germany ALTERNATE aTTax vs. Poland PRIDE