Polska organizacja Sferis PRIDE ma za sobą całkiem udany rok, tak więc na jego zakończenie zostanie zorganizowane spotkanie fanów z trenerem akademii oraz samymi zawodnikami.

Sferis PRIDE to jedna z najprężniej rozwijających się organizacji esportowych w naszym kraju, o czym mogą świadczyć jej osiągnięcia i zaplecze, jakie włodarze oferują swoim podopiecznym. Oficjalnie ogłoszona w kwietniu tego roku formacja ma za sobą już kilka sukcesów głównie na polskiej scenie, jednak jej reprezentanci uczestniczyli również w zagranicznych rozgrywkach.

Na zakończenie tego roku włodarze postanowili zorganizować spotkanie ze swoimi fanami, podczas którego pojawią się miedzy innymi zawodnicy PRIDE, jednak nie ogłoszono jeszcze dokładnego składu na konwencję. Prócz samych graczy sympatycy organizacji będą mogli zobaczyć się z trenerem akademii, czyli Kubą 'KubiKiem' Kubiakiem.

Podczas PRIDE Camp, bo tak nazywa się te wydarzenie, fani będą mogli uczestniczyć w starciu 1vs1 z Kubą czy samymi zawodnikami drużyny. Prócz tego na uczestników czekają takie atrakcje jak trening z zespołem czy chociażby strefa Virtual Reality współorganizowana wraz z HTC Vive.

Na miejscu dla zwiedzających znajdą się inne liczne atrakcje oraz nagrody, które powędrują do najlepszych uczestników zawodów. PRIDE Camp odbędzie się w jednym z warszawskich centrum handlowych, dokładniej w Blue City, mieszczącym się na Alei Jerozolimskiej nr. 179. Spotkanie zaplanowano na 30 grudnia.

Pod tym linkiem znajdziecie oficjalną stronę wydarzenia na facebooku, zaś jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o samej organizacji czy jej zawodnikach odsyłamy Was na oficjalną stronę PRIDE, odnośnik dostępny tutaj.