Według niepotwierdzonych informacji, OG szuka nowego strzelca na przyszły sezon. Maciej „F1KU” Miklas może czuć się zagrożony.

Według doniesień OverDrive'a, organizacja OG ma rozglądać się za nowym graczem na 2023 rok. Zawodnik ma zająć pozycję strzelca, którą obecnie pełni flameZ, NEOFRAG oraz nasz rodak – Maciej „F1KU” Miklas.

Zmiany mogą być spowodowane brakiem sukcesów w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Mimo, że zespół przez cały 2022 roku utrzymywał się na wysokich szczeblach rankingu HLTV, to nie podniósł pucharu na żadnym prestiżowym turnieju. Ponadto skład ominął pierwsze mistrzostwa świata tego roku oraz zaliczyła fatalny występ na IEM Major Rio 2022.

Społeczność CS:GO komentując te plotki, jako pierwszego do zmiany wskazuje Macieja „F1KU” Miklasa. Polak zaliczył spory spadek formy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i poza prowadzącym posiada najgorszy rating spośród wszystkich reprezentantów OG. Jednak na ten moment nie ma żadnych nawet nieoficjalnych ani oficjalnych przesłanek w tym temacie.

Inni wskazują Adama „NEOFRAG” Zouhara, który miał być gwiazdą w składzie OG, wszak w poprzednim zespole zawsze znajdował się na czele tabeli. Jednak pobyt w międzynarodowym składzie, gdzie komunikacja odbywa się po angielsku, negatywnie wpłynęła na jego formę, co mogło zawieść włodarzy organizacji.