Zaledwie siedem dni pozostało na ukończenie wszystkich misji z operacji Shattered Web. Przypominamy, że aby zdobyć diamentową odznakę, trzeba ukończyć wszystkie 100 z nich.

Ostatnio Valve w pełne ręce roboty związane z wczorajszą premierą Half-Life: Alyx na platformy wirtualnej rzeczywistości. Dotknęło to również Counter-Strike'a, który otrzymał nowe przedmioty kosmetyczne takie jak naklejki, naszywki oraz piny z motywami dotyczącymi serii Half-Life. Jednak czas mija nieubłaganie i już w przyszłym tygodniu dobiegnie końca operacja Shattered Web, która została opublikowana w listopadzie ubiegłego roku.

Shattered Web przyciągnęło na serwery mnóstwo osób, wszak była to pierwsza operacja w CS:GO od ponad dwóch lat. Zaprezentowała nowy model progresji w CS-ie, znany bardzo dobrze z innych tytułów, czyli przepustkę bojową. Jednak to nie wszystko. Valve zdecydowało się wtedy wprowadzić skórki do postaci, które do tej pory wywołują spore kontrowersje. Posiadacze battlepassa mogli odblokować aż cztery z nich, po jednej z każdej jakości. Jeśli wciąż ktoś ma zaległe zadania, powinien się spieszyć. Pozostał niecały tydzień aby nadrobić zaległości, wszak zgodnie z zapowiedziami, 30 marca wygaśnie możliwość wykonywania misji.

Przypominamy, że oprócz nagród za zdobyte gwiazdki, można zdobywać poziomy samej odznaki Shattered Web. Twój żeton zostanie ulepszony po wypełnieniu 33 misji (srebro), 66 (złoto) i wszystkich 100 (diament).