Wygląda na to, że x-kom AGO planuje w dalszym ciągu kontynuować koncepcję składu sześcioosobowego. Do drużyny dołączy Szymon „kRaSnaL” Mrożek, który zastąpi Pawła „reatz” Jańczaka.

O zmianach w ekipie Jastrzębi jako pierwszy poinformował portal Polish Leaks. Jednocześnie wchodząc na konto x-kom AGO w lidze ESEA widzimy nowego zawodnika – właśnie kRaSnaLa – brakuje zaś reatza. Wszystko wskazuje na to, że właśnie taka zmiana zajdzie w szeregach warszawskiej organizacji w najbliższych dniach.

Jańczak dołączył do AGO styczniu 2021, 5 lipca zaś rozstał się z Gniazdem. Była to osobista decyzja 26-latka, który postanowił nie przedłużać wygasającego kontraktu. reatz w barwach Jastrzębi zdołał zająć 2. miejsca w turnieju Snow Sweet Snow 2, ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2021, a także w 37. sezonie ESEA Premier. Także razem z drużyną awansował do TOP30 rankingu HLTV, AGO dokonało tego jako jedyna polska drużyna w tym roku.

Jego zastępcą będzie kRaSnaL – 18-latek najmocniej kojarzony z ekipą los kogutos. Koguty jednak w ostatnich tygodniach rozpadły się, wraz z odejściem z drużyny Enzo i maaryy'ego. Wygląda na to, że również i kRaSnaL wkrótce oficjalnie powędruje w swoją stronę.