PACT to organizacja, która niedawno weszła na polską scenę CS:GO. Z początku reprezentowała ich tylko jedna piątka, ale od wczoraj posiadają też WHITE STARS PACT.

Większość fanów polskiego esportu, PACT kojarzy z finałów Pucharu Polski Cybersport. Na evencie podczas IEM Expo swój debiut zaliczyła nowo powstała organizacja. W Katowicach zapełniali ją jeszcze obecni reprezentanci Izako Boars – Kamil 'kamil' Kamiński oraz Karol 'repo' Cybulski. Od razu po PPC ich drogi się rozeszły. Wczoraj PACT zakwalifikował się do fazy grupowej Mistrzostw Polski i zapewne powalczą w zbliżających się eliminacjach do Polskiej Ligi Esportowej, której przypominamy pula nagród wynosi 240 tysięcy złotych.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że oprócz byłego składu GROM-Clan, w PACT powstało też WHITE STARS PACT. Skład niej zapełniają dość znani gracze z polskiej sceny. Co ciekawe dołącza do nich fullspeed, który jak wiemy niedawno pożegnał się z Team INETKOXTV. Czy jest to początek dość ciekawej historii nowo powstałej organizacji? Mają już na swoim koncie dwa składy CS:GO, ale kto wie, co szykują dla nas w przyszłości. WHITE STARS PACT nie zadebiutowało jeszcze w oficjalnym meczu i będziemy musieli póki co na to poczekać. Bardzo możliwe, że spróbują swoich sił w kwalifkacjach do PLE.

Obecny skład WHITE STARS PACT:

  • [flag country=”pl” Bartłomiej 'Seton' Melenga
  • [flag country=”pl” Jacek 'Nexo' Szmulkis
  • [flag country=”pl” Mateusz 'jrz' Jarosz
  • [flag country=”pl” Bartek 'fullspeed' Długokęcki
  • [flag country=”pl” Michał 'Crank' Krystyniak