Rozlosowano grupy na DreamHack Open November. Illuminar znalazło się w grupie B wraz z m.in. Nemigą.

DreamHack Open startuje już 26 listopada i potrwa do końca bieżącego tygodnia, a do wygrania jest aż 100 tysięcy dolarów z puli. Organizator zdecydował się na standardowy system rozgrywek – osiem drużyn podzielono na dwie grupy, faza grupowa rozegrana zostanie w drabince podwójnej eliminacji, do play-offów awansują dwa najlepsze zespoły każdej z grup. Illuminar dostało się do turnieju dzięki wygraniu ESL Mistrzostw Polski.

Wśród uczestników turnieju próżno doszukiwać się czołowych ekip Europy. Organizator postawił na zespoły z regionów CIS oraz północnej i środkowo-wschodniej Europy. Illuminar trafiło do grupy B razem z Gambit, Nemigą i KOVA. W grupie A zaś Spirit zagra z AGF, Apeks oraz flowskola.

Pierwszy mecz Polaków rozpocznie się 26. listopada o godzinie 13:00. Snax i spółka zmierzą się z Gambit. Mecz przegranych odbędzie się również w czwartek, co oznacza, że już  w pierwszym dniu pożegnamy się z dwiema drużynami. W piątek zaś obejrzymy cztery kolejne mecze fazy grupowej. Na sobotę zaplanowano półfinały, w niedzielę z kolei odbędzie się finał w systemie BO5.