Byli zawodnicy Izako Boars wybrali nowych zawodników do swojego składu. Obecnie zespół szuka organizacji, która przyjmie ich pod swoje skrzydła.

Zgodnie z zapowiedziami, fundament byłego składu Izako Boars kontynuuje wspólną przygodę. Ostatnie tygodnie drużyna spędziła na poszukiwaniu dwóch nowych zawodników, którzy wypełnią luki po rozstaniu się z Arkiem „Vegim” Nawojskim, który podpisał kontrakt z Anonymo oraz wciąż pozostającym bez drużyny Danielem „STOMPEM” Płomińskim. Dziś zawodnicy poinformowali, kto do nich dołącza.

Nowymi nabytkami w szeregach ex-Izako Boars są Kacper „gRuChA” Gruszeczka oraz Dawid „SaMey” Stańczak. Ten pierwszy może być głównie kojarzony z występów w barwach HONORIS, w którym spędził cały 2021 rok, a w lipcu został wypożyczony do AVEZ. Spod bandery Ośmiornic wypływa również SaMey, który najprawdopodobniej będzie dzierżył snajperkę w swoim nowym zespole.

Zgodnie z ogłoszeniem Kacpra „kpw” Wichłacza, czyli menadżera zespołu, skład szuka obecnie organizacji. W tym miejscu chcemy się odnieść do informacji o dołączeniu zawodników do 9INE, którą upubliczniliśmy w zeszłym tygodniu. Zgodnie z tym co udało się ustalić naszej redakcji, gracze byli bliscy podpisania kontraktów, lecz ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia, bo szwedzka organizacja w ostatnim momencie zdecydowała się wybrać innych reprezentantów.

Skład ex-Izako Boars:

  • Paweł „byali” Bieliński
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Karol „Enzo” Lasota
  • Kacper „gRuChA” Gruszeczka
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Bartosz „Hyper” Wolny (trener)