Wygląda na to, że Anonymo jest znów w komplecie. Według najnowszych doniesień do składu dołączy Piotr „blacktear5” Kasiński, który zastąpi tym samym Kamila „KEi” Pietkuna.

Informację o blacktearze5 jako pierwszy podał portal Polish Leaks, lecz o zawodniku w kontekście dołączenia do Anonymo mówiło się już od dawna. To również on był jednym z pierwszych testowanych graczy przez organizację i wygląda na to, że wkrótce podpisze z nią kontrakt. Kiedy? 10 sierpnia – to wtedy Anonymo ma oficjalnie przedstawić swój nowy nabytek.

blacktear5 to gracz PGE Turowa Zgorzelec. 19-latek dołączył do ekipy repo 24 maja i jak widać, długo nie zagrzał tam miejsca. Wcześniej zaś Kasiński miewał epizody w Pompie Team czy PL123.

Nastolatek zastąpi w składzie Anonymo KEia, który pożegnał się z organizacją 1 lipca. Pietkun był częścią drużyny zaledwie pół roku, w tym czasie wyrósł na najlepszego gracza zespołu według rankingu HLTV. Z Anonymo KEi odszedł przez różnice w poglądzie na trening i grę między nim a resztą zespołu.