Zacięta walka, ponad 100 tysięcy widzów na polskiej transmisji i ostatecznie niestety porażka naszych rodaków. Anonymo Esports przegrało z Ninjas in Pyjamas w ramach powtórzonego meczu we FLASHPOINCIE.

  • Poland Anonymo Esports 1:2 Sweden Ninjas in Pyjamas

Przypominamy, że ostatecznie zapadła decyzja, aby powtórzyć tylko jedną mapę z pojedynku Anonymo Esports vs. Ninjas in Pyjamas. Mowa o decydującym Mirage'u, w którego lepiej weszli podopieczni Björna „THREAT” Persa. Na szczęście nasi rodacy szybko wzięli się w garść i gdy tylko zakupili pełny ekwipunek – rywalizowali z przeciwnikiem na równi. Koniec końców po 15. starciach na tablicy wyników widniało 8:7 dla szwedzkiej formacji.

Nie była to zatem duża przewaga NiP, co oczywiście zwiastowało spore emocje w drugiej odsłonie, w której po początkowej przebitce rundowej Nicolai „dev1ce” Reedtz i spółka prowadzili 11:8. Od tego rezultatu Polacy w końcu mogli sobie pozwolić na karabiny i zestawy granatów. Walczyli naprawdę dzielnie, lecz w najważniejszym etapie spotkania, to grono Fredrika „REZ” Sternera zadało cios, po którym triumfowało – 16:14.

W efekcie Ninjas in Pyjamas pozostaje w górnej drabince FLASHPOINT 3, a Anonymo spada do dolnej.