Po ponad dwóch latach Alencar „trk” Rossato wrócił do TeamOne. Brazylijczyk wejdzie w miejsce pozostawione po Mario „malbsMd” Samayoi.

Najpierw trk miał uratować sypiące się MIBR. Ta misja zakończyła się niepowodzeniem. Następnie planował zwojować scenę wraz z OPLANO i 00Nation. Prócz podbitych serc wielu fanów CS:GO i również w tym przypadku Rossato zaliczył potknięcie. Brazylijczyk posypał więc głowę popiołem i wrócił tam, gdzie się wszystko zaczęło – do TeamOne. Gracz reprezentował już barwy organizacji w latach 2016-2020. To właśnie w niej stawiał pierwsze kroki na pro-scenie, jednocześnie wybijając się na tyle, że zwrócił uwagę Made in Brazil. Być może to dobra decyzja, by przywrócić karierę na właściwe tory.

W ubiegłym roku TeamOne miało okazję zagrać na kilku czołowych imprezach. Zespół nie odniósł jednak na nich żadnych konkretów, a przed startem nowego sezonu stracił dodatkowo swoją perełkę malbsaMd. Gwatemalczyk wybrał miejsce w nowym projekcie 00Nation, gdzie będzie czuwał nad nim Marcelo „coldzera” David.

Poza ściągnięciem trk'a, TeamOne dokonało jeszcze jednej zmiany. Stanowisko trenera przejął weteran CS'a 1.6. Thiago „btt” Monteiro. Pierwsze mecze w tym roku skład zagra w ramach północnoamerykańskiego ESL Challenger League, które ruszy już w najbliższych dniach.

Po addycji trk'a TeamOne tworzą:

Brazil Pedro „⁠Maluk3⁠” Campos
Brazil Matheus „⁠pesadelo⁠” Panisset
Brazil Matheus „⁠prt⁠” Scuvero
Brazil Enzo „⁠xns⁠” Henrique
Brazil Alencar „⁠trk⁠” Rossato

Brazil Thiago „⁠btt⁠” Monteiro (trener)