Nick „nitr0” Cannella lada moment podpisze kontrakt z Liquid – tak twierdzi portal VLR.gg, który podaje, że transfer Amerykanina przez amerykańską organizację został sfinalizowany.

Wielki powrót wydaje się już być przesądzony – Nicholas „nitr0” Cannella po ponad rocznej rozłące ponownie zawita do składu Counter-Strike’a Teamu Liquid, tworząc zespół wraz ze swoimi byłymi teammate’ami – ELiGEM oraz NAFEM. Według dziennikarzy portalu VLR.gg amerykańska organizacja sfinalizowała transfer 26-latka i teraz pozostało już jedynie czekać, jak ten złoży swój podpis na umowie, co powinno stać się lada dzień.

Cannella wraca do Teamu Liquid z jedną misją – przywrócić drużynie dawną świetność. W 2019 roku nitr0 i spółka zdemolowali scenę CS-a, wygrywając  osiem turniejów w zaledwie kilka miesięcy, dzięki czemu na zawsze zapisali się na kartach historii, jako drużyna, która najszybciej zdołała zdobyć dodatkowy milion dolarów w ramach cyklu Intel Grand Slam. Pomimo licznych osiągnięć Amerykanin nie może nazwać się za spełnionym zawodnika. 26-latek nigdy nie zaznał smaku zwycięstwa na Majorze, mimo że raz był tego naprawdę bliski, wówczas na jego drodze stanął jednak walec w postaci SK Gaming.

Dla Liquid ofensywa transferowa nie kończy się na nitr0. Według wielu źródeł amerykański klub esportowy prowadzi także rozmowy z Teamem Vitality oraz Extra Salt na temat wykupu shoxa oraz oSee, którzy mieliby dopełnić skład nowego super-teamu za oceanem.

Skład Teamu Liquid według ostatnich informacji płynących ze sceny:

  • Nicholas „nitr0” Cannella United States
  • Jonathan „EliGE” Jablonowski United States
  • Keith „NAF” Markovic Canada
  • Richard „shox” Papillon France
  • Joshua „oSee” Ohm United States