DreamHack Masters Malmö 2019 dobiegł końca. Ostatecznie puchar został zwyciężony przez fnatic!

W Wielkim Finale wspomnianych we wstępie rozgrywek poza Szwedami pojawiło się Vitality. Zarówno dla jednych, jak i drugich LAN w Szwecji był pierwszym po odświeżeniu składu. Obie formacje pozytywnie zaskoczyły wszystkich podczas tych zmagań pokazując, że w dość krótkim okresie potrafili przygotować się wystarczająco dobrze, aby dotrzeć tak daleko.

Pojedynek o puchar należał do jednych z najbardziej emocjonujących meczów na tym wydarzeniu. Już na pierwszej mapie, którą wybrali sobie Francuzi obejrzeliśmy pełne 30. rund. Decydujący cios w spotkaniu zadał jednak Team Vitality. Przybliżył się zatem do wielkiego sukcesu, lecz wszyscy dobrze wiedzieliśmy, że fnatic tanio skóry nie sprzeda. Podczas Inferno również jako widzowie nie mogliśmy narzekać. Ekipy zaserwowały nam bowiem dogrywkę! W niej minimalnie lepsi okazali się podopieczni Samuelssona triumfując 19:16 i doprowadzając do rywalizacji na Mirage'u, która także zakończyła się pozytywnie dla JW i spółki. Gracze ze Szwecji dopięli swego zwyciężając 16:13.

Dla grona KRIMZA mistrzostwo DreamHack Masters Malmö oznacza trzy rzeczy. Wzbogacenie portfela o równe $100 000, spory awans w rankingu HLTV oraz co najważniejsze – poprawienie samopoczucia po jakże ciężkim dla fnatic okresie.