Allan „Rejin” Petersen wrócił do pracy w roli trenera. Przed nim współpraca z międzynarodową ekipą pod banderą Endpoint, która aktualnie znajduje się w TOP 50 HLTV.

Miniony rok Allan „Rejin” Petersen rozpoczął od związania się z MAD Lions. We wspomnianym klubie pełnił obowiązki menadżera dywizji CS:GO. Po około 5. miesiącach pożegnał się jednak z hiszpańską marką i podjął działania w Entropiq Prague, w którym wspierał zespół jako analityk. Nie był to okres sukcesów w karierze Duńczyka, dlatego nic dziwnego, że w marcu 2022 postanowił opuścić pokład i poszukać dla siebie innego zajęcia.

Znalazł je w Endpoint, które dziś ogłosiło Allana w roli ich nowego trenera. Brytyjska organizacja zyskała do drużyny coacha, który w przeszłości razem z mousesports sięgał po puchary za zwycięstwo m.in. ESL Pro League S10 oraz cs_summit 5. W tamtych czasach miał również okazję współpracować z czołowym prowadzącym w świecie FPS-a od Valve – Finnem „karrigan” Andersenem, który dopiero co zdobył tytuł mistrza Majora.

Po dołączeniu Allana Endpoint ma już gotową prawie całą formację pod nadchodzące zmagania. Brakuje im tylko jednego zawodnika, który załata lukę po Mohammadzie „BOROS” Malhasie. Pierwszym sprawdzianem dla Rejina i spółki będzie rozpoczynające się 16. czerwca ESL Pro League S16 Conference.

Skład Endpoint wygląda teraz tak:

  • United Kingdom Max „⁠MiGHTYMAX⁠” Heath
  • United Kingdom Kia „⁠Surreal⁠” Man
  • Netherlands Joey „⁠CRUC1AL⁠” Steusel
  • Israel Guy „⁠Nertz⁠” Iluz
  • Denmark Allan „Rejin” Petersen – trener