Przed nami pierwsze mecze w ramach DreamHack Open November 2020. W zmaganiach weźmie udział Illuminar, które jeszcze nie tak dawno zdobyło tytuł ESL Mistrza Polski.

W związku z tym, razem z forBET, legalnym polskim bukmacherem posiadającym zakłady na wydarzenia esportowe, przeprowadziliśmy analizę szans na zwycięstwo poszczególnych uczestników. forBET posiada w swojej ofercie szeroką gamę meczów esportowych. Kursy znajdujące się w tekście zostały zaczerpnięte z tego źródła.

Russian Federation Spirit

*Kurs forBET:
1.04 : 8.87

Data rozpoczęcia
godz. 13:00, 26.11.2020

Sweden flowskola

W tym meczu ewidentnym faworytem jest Spirit. Zajmują oni obecnie 16. lokatę w światowym rankingu HLTV i z powodzeniem rywalizują z najlepszymi ekipami na scenie. Są oni zarazem głównym kandydatem do zwyciężenia całego DreamHacka. Szwedzi na sam początek zmagań trafili na najcięższego przeciwnika z możliwych, lecz kolejne mecze będą w teorii jedynie łatwiejsze. Nie skreślajmy jednak całkowicie flowskoli, ponieważ w otwartych kwalifikacjach pokonali między innymi Galaxy Racer oraz Real Betis.

Russian Federation Gambit

*Kurs forBET:
1.32 : 3.17

Data rozpoczęcia
godz. 13:00, 26.11.2020

Poland Illuminar

Illuminar jest jedyną polską drużyną, która reprezentuje nas na tym turnieju. Są oni jednak obecnie w bardzo dobrej formie i na pewno pokażą kawał dobrego Counter-Strike'a. Ich pierwszym rywalem jest Gambit, obecnie zajmujące 20. miejsce w rankingu HLTV. Rosjanie wczoraj wygrali Nine to Five 6, co na pewno mocno ich uskrzydliło. Na przestrzeni tego miesiąca zwyciężyli również ósmy sezon LOOT.BET oraz europejskie kwalifikacje do DreamHack Masters Winter. Snax i spółka mają twardy orzech do zgryzienia, lecz na pewno jest on w ich zasięgu. W grupie Polaków znalazła się również Nemiga oraz KOVA.

Norway Apeks

*Kurs forBET:
1.98 : 1.76

Data rozpoczęcia
godz. 16:30, 26.11.2020

Denmark AGF

Ten pojedynek wydaje się być najbardziej wyrównanym ze wszystkich. Obie ekipy nie notują ostatnio najlepszych wyników, a ich gra pozostawia wiele do życzenia. Na korzyść graczy AGF przemawia fakt, że dziewięć dni temu wyszli ze starcia z Apeks zwycięsko. Był to jednak bardzo wyrównany pojedynek, który został zakończony po trzech mapach. W spotkaniu błyszczeli jkaem, TMB oraz Kristou. Liczmy zatem, że również teraz skandynawskie formacje dostarczą nam masy emocji oraz zaciętego spotkania, w którym do samego końca nie będziemy znać zwycięzcy.

Belarus Nemiga

*Kurs forBET:
1.34 : 3.04

Data rozpoczęcia
godz. 16:30, 26.11.2020

Finland KOVA

W tym pojedynku faworytem jest Nemiga, która wczoraj cieszyła się z drugiego miejsca w Nine to Five 6 (ulegając w finale Gambit). Bułgarzy zajmują obecnie 21. miejsce w rankingu HLTV. KOVA jest na papierze najsłabszym zespołem w grupie B. Warto również zaznaczyć, że Finowie awans do kompetycji zapewnili sobie już w maju, lecz wtedy ich skład grał znacznie lepiej. Nawiązywali oni wyrównaną walkę z Heroic oraz pokonywali North, czy Nordavind. Obecnie nie świętują już takich sukcesów, lecz historia pokazała, że są oni w stanie walczyć ze znacznie lepszymi ekipami. Jak będzie tym razem? Okaże się już wkrótce.

* – kursy z dnia 26.11.2020 r. z godziny 9:00