Pierwszy mecz to przeszłość, o której jak najszybciej należy zapomnieć. Teraz pora na rehabilitację – Evil Geniuses zmierzy się z BIG w ramach dolnej drabinki FunSpark ULTI 2020 Europe Final.

  • Germany BIG – United States Evil Geniuses

Drużyny wyczerpały już margines błędu, teraz każda porażka oznaczać będzie odpadnięcie z FunSpark ULTI 2020 Europe Final. W 1. rundzie drabinki przegranych zmierzą się ze sobą drużyny BIG i Evil Geniuses. Obecność Niemców jest tu jednak bardziej zaskakująca – XANTARES i spółka w końcu mieli teoretycznie łatwiejszego rywala, czyli Extra Salt. Na 12. pozycję w rankingu HLTV w przypadku BIG nie ma jednak co patrzeć, bowiem zespół jest w fatalnej formie. Przegrywa niemal każde spotkanie, a ostatnią serię min. dwóch zwycięstw z rzędu zaliczył… 11 tygodni temu!

Niestety Evil Geniuses również nie ma się czym chwalić. Zespół jest świeżo po zmianie, kiedy to MICHU zastąpił w drużynie tarika. Polak swojego debiutu nie będzie jednak najlepiej wspomniał. Porażka z Dignitas była niepodważalna, przez ułamek sekundy nie można było mieć wątpliwości, kto w tym starciu był lepszy. Szwedzi pokazali amerykańsko-europejskiemu składowi kawał dobrego CSa. Teraz pora, aby EG wzięło z tego meczu lekcję i zrewanżowało się BIG. Ciężko spodziewać się jakiegokolwiek wyniku w tym spotkaniu. Obie drużyny w ostatnich tygodniach masowo przegrywają spotkania, złośliwi by powiedzieli, że zbliżający się mecz będzie pierwszym, w którym obie drużyny przegrają. My jednak, co oczywiste, ściskamy kciuki za MICHA.

Mecz zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisja spotkania odbędzie się na kanale FunSpark.