Do otwartych kwalifikacji DreamHack Open December x-kom AGO przystąpi w nieco zmienionym składzie. Miejsce Brajana „dgl” Lemecha w wyjściowej piątce zajmie Łukasz „mwlky” Pachucki.

Jastrzębie mają za sobą niezbyt udane tygodnie. Odpadły bowiem z fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski, na której bez wątpienia bardzo im zależało, gdyż walka toczy się w nich m.in. o slota w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Katowice 2021, zakończyły LOOT.BET S8 na 13/15 pozycji oraz po trzech pojedynkach pożegnały się z OGA Counter PIT S8 zajmując tym samym 5/6 miejsce. Daleko zatem AGO do formy, którą chcieliby obserwować kibice.

Świadome tego grono Dominika „GruBy” Świderskiego chce więc dziś poeksperymentować. Zamiast z Brajanem „dgl” Lemechą, który odpowiadał w zespole za snajperkę odkąd na ławkę rezerwową przesunął się Miłosz „mhL” Knasiak, do otwartych eliminacji DreamHack Open December przystąpi z młodym talentem w postaci Łukasza „mwlky” Pachuckiego. Wspomniany zawodnik ma za sobą miesiące ciężkiej pracy, dzięki której znalazł się w dywizji piratesports. Teraz przed nim szansa, żeby pokazać się szerszej publice w barwach czołowej polskiej organizacji.

Zmagania, w których x-kom AGO będzie testowało swoje możliwości z Pachuckim wystartują dziś o 18:00. Warto podkreślić, że podopieczni Mikołaja „miNIr0x” Michałkowa nie będą jedynym polskim akcentem w rozgrywkach. Poza nimi do rywalizacji zapisali się m.in. reprezentanci Honoris i Izako Boars. Jeżeli jesteście ciekawi innych drużyn, które wystąpią w zawodach, to znajdziecie ich na oficjalnej stronie wydarzenia.

Skład AGO na kwalifikacje wygląda następująco:

  • Poland Damian „Furlan” Kisłowski
  • Poland Dominik „GruBy” Świderski
  • Poland Eryk „leman” Kocięba
  • Poland Maciej „F1KU” Miklas
  • Poland Łukasz „mwlky” Pachucki
  • Poland Mikołaj „miNIr0x” Michałków – trener