Dziś rozpocznie się walka w polskiej grupie podczas Snow Sweet Snow 1 – Regionals. W akcji zobaczymy m.in. odświeżone dywizje x-kom AGO i Izako Boars.

W ostatnim czasie polska społeczność głównie żyła informacjami dotyczącymi wielkiej szufli. Na początku roku działo się naprawdę wiele. Były plotki, były oficjalne ogłoszenia. Teraz jednak pora, aby w końcu zespoły wróciły do rywalizacji. Na sam start czeka nas w pełni rodzima grupa w ramach Snow Sweet Snow 1 – Regionals, czyli pierwszego etapu internetowego wydarzenia organizowanego przez dobrze znaną firmę – Relog Media, która w poprzednim sezonie odpowiadała za Home Sweet Home Nine to Five.

Widowisko zacznie się o 15:00. To właśnie wtedy na serwer wkroczą reprezentanci Izako Boars x-kom AGO, czyli dwóch klubów, które nawiązały współpracę z nowymi twarzami. Dziki zasilił m.in. Daniel „STOMP” Płomiński, a Jastrzębie Karol „rallen” Rodowicz. Zapowiadają się więc emocjonujące rozgrywki, ale nie będą one jedynymi, które można obserwować. O tej samej porze będziemy również świadkami potyczki Honoris Pompa Teamu.

Transmisję ze spotkania podopiecznych Bartosza „Hyper” Wolnego z gronem Damiana „Furlan” Kisłowskiego znajdziecie pod tym adresem. Mecz między Wiktorem „TaZ” Wojtasem i spółką a Pompą dostępny do oglądania będzie tutaj.

Przypominamy, że w systemie GSL, w którym rozgrywane są wspomniane zawody, dana ekipa potrzebuje dwóch zwycięstw, aby przejść dalej, a odpada po dwóch porażkach. Nie ma zatem zbyt dużego marginesu błędu. Od początku formacje muszą być mocno skupione.