Jak twierdzi polish leaks – już niebawem Patryk „ponczek” Wites może zasilić Wisłę All in! Games Kraków. W drużynie zastąpiłby Dominika „fanatyk” Barkieta.

Nie tak dawno wspomniany we wstępie profil znany z doniesień dotyczących polskich ekip poinformował, że Biała Gwiazda zastanawia się nad zmianą zawodnika. Konkretnie mowa o jednym z jej najnowszych nabytków, czyli Dominiku „fanatyk” Barkiecie, dla którego podpisanie kontraktu z krakowskim klubem było pierwszym poważniejszym krokiem w esportowej karierze.

Teraz dowiedzieliśmy się, że Wisła All in! Games Kraków chce ponoć załatać lukę po rozstaniu z fanatykiem bardziej znaną twarzą – Patrykiem „ponczek” Witesem, o którym swoją drogą już długo nie było zbyt wiele słychać. Odkąd bowiem w drugiej połowie 2019 roku przestał reprezentować AVEZ, nie znalazł dla siebie nigdzie miejsca na stałe w roli zawodnika. Skupiał się raczej na występowaniu w różnych mixach i czekaniu na oferty.

Jak zatem widać – miał sporą ilość czasu na odpoczynek od profesjonalnej rywalizacji w CS:GO, co zapewne spowodowało u niego duży głód powrotu i osiągnięcia sukcesu. Na ten moment nie zostało natomiast nic oficjalnie przyklepane, także jeszcze nie wiemy, czy faktycznie w najbliższym okresie Wites wskoczy na pokład podanej wyżej organizacji.

Jeżeli plotki się potwierdzą, skład Wisły Kraków wyglądał będzie tak:

  • Poland Wiktor „mynio” Kruk
  • Poland Grzegorz „szpero” Dziamałek
  • Poland Olek „hades” Miskiewicz
  • Poland Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Poland Patryk „ponczek” Wites
  • Poland Mariusz „loord” Cybulski – trener