Pompa Team po ponad miesiącu wraca do gry Counter-Strike: Global Offensive z nowym składem. Organizacja tym razem postawiła na świeżą krew.

Organizacja prowadzona przez  Szymona „IsAmU” Kasprzyka przyjęła pod swoje skrzydła drużynę, która wcześniej występowała w Vex.esport.  Jest to młody i dobrze prosperujący skład, który coraz częściej puka do polskiej czołówki. Jest to odstępstwo od tego, co dotychczas prezentowała Pompa Team, ponieważ zdecydowanie częściej widywaliśmy tam próby stworzenia zespołu ze znanych graczy. Może mieć na to wpływ przyjęcie nowego menadżera – Krzysztofa „KXN” Szymczaka, który tak skomentował przyjęcie byłych zawodników Vex:

Obserwowaliśmy tych graczy już od czasu GG League. Tworząc projekt akademii okazało się, że wygrali oni turniej eliminacyjny, a my postanowiliśmy dać im szansę gry w Pompie jako główna drużyna i to oni zagrają też na Games Clash. Myślę że jest to jeden z niewielu składów, który ma okazję przebić się do topki, a zaczynali przecież od zera. Czy się uda? Przekonamy się. Czasami lepiej dać szansę nowym i młodym zamiast ściągnąć drużyne „napompowaną” gwiazdami aby to nowe twarze pojawiły się na scenie.

Nowa Pompa wygląda następująco:

  • Poland Hubert 'szejn' Światły
  • Poland Daniel 'daen' Adamski
  • Poland Michał 'MajkelN1' Hornik
  • Poland Maciej 'mYR' Żuk
  • Poland Miłosz 'miloszek' Narodzonek