Mimo wcześniejszych ogłoszeń o kategorycznym końcu organizacji na tej scenie, Pompa Team ponownie wraca do CS:GO, poszukując młodych talentów.

Wszyscy chyba dobrze pamiętamy wszystkie perturbacje Pompa Team na scenie CS:GO. Częste zmiany nawet całego składu stały się obiektem żartu wśród fanów społeczności, a nawet samej organizacji, która z pewnym dystansem chwaliła się pełnym tygodniem gry tych samych zawodników. Ostatecznie po kolejnej porażce w budowaniu składu Pompa ogłosiła definitywny koniec z próbami wejścia na scenę.

Jednak jak widać decyzja nie była ostatnim słowem. Pompa Team ponownie decyduje się na próbę zbudowania młodego składu. Tym razem projektem mają się zająć aż cztery osoby – były trener Pompy Maciej „Tokar” Tokarzewski, Szymon „LAJT” Jaworowski wraz z pomocą Macieja „amarowa” Pałaca, Jakuba „pynio” Pyszczka. Organizacja za pomocą tej czwórki chce odkryć nieznane dotąd polskiej scenie talenty i umożliwić im rozwój i zaistnienie na polskiej scenie.

Swoje zgłoszenia można składać na oficjalnej stronie Pompa Team. Poczynania wybranych kandydatów będzie można oglądać na kanale organizacji na platformie twitch.tv, lecz nie podano jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia projektu.