To naprawdę duże zaskoczenie – Pompa Team obecnie testuje Mikołaja „mouz” Karolewskiego. Organizacja jest obecnie w fazie przebudowy składu, a były gracz Illuminar mógłby stanowić nowy trzon zespołu.

O testach mouza poinformowała sama Pompa Team na swoim fanpage'u na Facebooku. PT jest w trakcie zmian – niedawno szeregi drużyny opuścił Bartosz „bnox” Niebisz, który zasilił MAD DOG'S PACT. Zespół stracił także swojego trenera, czyli Ivana „Choiv” Zivkovicia. Plotki też wskazywały na odejście Sebastiana „fr3nd” Kuśmierza, ale wydaje się, że temat 19-latka w Wiśle Kraków jest już nieaktualny.

Nowy skład Pompy Team miałby bardzo ciekawą postać, jaką niewątpliwie jest mouz. To legenda polskiej sceny CS:GO, zawodnik, który stanowił o sile wielu mocnych drużyn na przestrzeni ostatnich lat. 25-latek raz pojawił się na Majorze, czy zajął 2. miejsce na WESG 2016 World Finals, a także rywalizował m.in. w ESL Pro League. Byłby to zdecydowanie najbardziej utytułowany gracz, jaki kiedykolwiek pojawił się w Pompie.

O dalszych ruchach organizacji póki co nie wiemy. Kilka wskazówek podał właściciel klubu, czyli Szymon „isamuxpompa” Kasprzyk. Oto treść tweeta youtubera:

O dalszych ruchach Pompy powinniśmy się dowiedzieć w ciągu najbliższych kilku dni.