Świetny występ los kogutos w kwalifikacjach! Ekipa Karola „Enzo” Lasoty zwyciężyła z MAD DOG'S PACT w finale i tym samym dostała się do głównego turnieju ROG Masters.

  • Poland MAD DOG'S PACT 0:2 Poland los kogutos

Finałowa seria polskich kwalifikacji do ROG Masters wystartowała na Anciencie. Była to błyskawicznie rozegrana mapa, gdyż los kogutos narzuciło niesamowite tempo grając w defensywie. Nie bało się wychylać, prezentowało swój, nieprzyjemny dla przeciwnika styl, który doprowadził do rezultatu 11:4. Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka w teorii mieli szansę na powrót po zmianie stron, ale Martin „maaryy” Nakonieczny i spółka szybko tę szansę odebrali zamykając zmagania 16:4.

Wydawało się, że Nuke będzie idealną przestrzenią dla MAD DOG'S PACT, aby odpowiedzieć. Okazało się jednak, że również na drugiej lokacji to los kogutos zamierza dyktować warunki. Ponownie solidne CT pozwoliło im przenieść się do drugiej części z niezłą zaliczką wynoszącą 10 punktów. Następnie formacja Tomasza „tomiko” Urody grając w ataku postawiła kropkę nad „i” – zwyciężyła wynikiem 16:9.

Zespół złożony z młodych zawodników ma zatem się z czego cieszyć. Po wygranej 2:0 z PACT zdobył miejsce na liście uczestników ROG Masters, czyli międzynarodowego wydarzenia z pulą nagród wynoszącą $37 500. Zawody planowo rozpoczną się 1. czerwca.