Meet Point na PGE Narodowym będzie drugim tego typu wydarzeniem w ciągu ostatnich lat. Tym razem na stadionie w Warszawie będziemy mogli zobaczyć zamknięte kwalifikacje GCM.

Polskie drużyny CS:GO będą się mierzyć między sobą w dniach 24 do 26 maja w trakcie festiwalu gier, esportu i fantastyki Meet Point na PGE Narodowym. Scena turniejowa stanie w strefie gamingu i będzie jedną z głównych atrakcji wydarzenia. W tym roku gracze spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klubu, gdzie powstanie wiele stref i atrakcji. Poprzednim razem, w tym samym miesiącu fani CSa mogli oglądać zmagania zespołów w turnieju charytatywnym, teraz będziemy świadkami zawodów o realną stawkę.

Kwalifikacje będą miały charakter narodowy i weźmie w nich udział osiem drużyn. Pierwsze pięć zostanie zaproszone przed organizatorów. Do nich dołączą trzy zespoły wyłonione w eliminacjach online, które będą otwarte dla wszystkich chętnych graczy. Turniej zostanie rozegrany w formacie GSL. W piątek zmagania będą odbywały się na dwóch scenach jednocześnie – jeden mecz zostanie rozegrany na scenie Games Clash Masters, a drugi na scenie Actiny, która jest partnerem technologicznym tego wydarzenia.