Zespół PALOMA okazał się najlepszą drużyną turnieju 1xBet Series. Skład bez organizacji zgarnął główną nagrodę w postaci $20.000.

Przez ostatnie dwa tygodnie rozgrywany był turniej 1xBet Series, z pulą nagród $50.000, w którym mogliśmy oglądać aż trzy polskie zespoły – Illuminar Gaming, Ungentium oraz PALOMA. Dwa pierwsze zespoły, mimo że są reprezentują znane dla polskiego fana marki, nie podołały – iHG odpadło jeszcze na etapie rozgrywek grupowych, zaś Ungentium nie wygrało ani jednego meczu w play-offach.

Zespół Pawła „byali” Bielińskiego został wyeliminowany przez inny polski zespół, trzeci z wyżej wymienionych – PALOMA. Skład bez wsparcia organizacji, najpierw okazał się najlepszy w grupie A, a następnie wykonał tzw. „miracle run” w fazie pucharowej. Drużyna Rafała „iso” Tynca pokonał w dolnej drabince Dynamo Eclot, K23, eClub Brugge, a następnie wystąpili w finale best-of-five w meczu z EYEBALLERS. Szwedzka ekipa pod batutą dwóch legend CS:GO – Jespera „JW” Wecksella oraz Robina „flusha” Rönnquista mimo startu z przewagą mapy, nie poradził sobie z naszymi rodakami, ulegając wynikiem 2:3.

Skład zespołu PALOMA:

  • Poland Patryk „OLIMP” Woźniak
  • Poland Rafał „sNx” Snopek
  • Poland Dawid „Layner” Falczyński
  • Poland Rafał „iso” Tync
  • Poland Mariusz „casey” Jarząb