Wtorek był zdecydowanie polski – wszystkie drużyny z nad Wisły odniosły dzisiaj zwycięstwa. Mowa o Izako Boars, PACT i Wiśle w Domination League, ale także Anonymo w barażach ESEA Premier.

Domination League Season 2

Trzy polsko-ukraińskie pojedynki zakończyły się 100% zwycięstwem biało-czerwonych. Najlepiej poradzili sobie gracze Wisły, którzy rozgromili ex-Marlian 16:7, a następnie 16:9. Ponownie znakomite spotkanie rozegrał SZPERO, który zdobył ponad 50 fragów i osiągnął rating 1.65.

Równie dobrze zagrali gracze MAD DOG'S PACT – ci pokonali swojego rywala, czyli EC Kyiv, również 2:0. Darko i spółka nie odnosili jednak tak wysokich wygranych na mapach, bowiem były to kolejno wyniki 16:14 i 16:10. Tutaj wyróżnił się nowy nabytek, czyli bnox – Niebisz z ratingiem 1.43 był najlepszym graczem na serwerze.

Stawkę ćwierćfinalistów uzupełnili Izako Boars, którzy pokonali KHAN 2:1. Dziki zaczęły źle, bo od przegranej na Duście2. Później było już tylko lepiej – najpierw na Inferno udało się wygrać 16:12. Na ostatniej mapie, czyli Overpassie, oglądaliśmy istny horror, zakończony dogrywką. W niej na szczęście lepiej poradzili sobie Polacy, którzy wygrali 19:17. Najlepszym graczem Dzików był Vegi, z wynikiem 1.14 i 71 fragami.

Anonymo nadal na powierzchni

W barażach nadal grają gracze Anonymo, którzy uciekli spod topora, wygrywając 2:0 z bankaPEPSI. Rosjanie byli zdecydowanie gorszą drużyną od Polaków – szczególnie widać to było na Nuke'u, który zakończył się wynikiem 16:3 dla Anonimowych. Najlepszy na serwerze? KEi – Pietkun gra ostatnie spotkania w barwach Anonymo, ale wcale nie odpuszcza i stara się pomóc drużynie najlepiej, jak tylko potrafi. 44 fragi i 1.65 rating świadczą o tym doskonale.