Wszystkie trzy polskie ekipy pokażą na co je stać w ramach ESEA MDL Premier Division Season 30. W planach po dwa spotkania AGO Esports i Virtus.pro oraz przełożone spotkanie Izako Boars.

Virtusi znajdują się obecnie na bootcampie w Katowicach, gdzie pracują nad swoją grą. Dziś będziemy mogli zobaczyć czy przynosi ona jakieś efekty, bo przed nimi dwa spotkania w ESEA MDL. Ich pierwszym dzisiejszym przeciwnikiem będzie niemieckie ALTERNATE aTTaX, które wraz z nowym rokiem wymieniło niemalże cały skład. Następnie staną w szranki z Unicorns of Love, czyli nową drużyną powstałą na podwalinach starego EURONICS.

AGO Esports rozegra dziś swoje dziesiąte i jedenaste spotkanie w ramach ESEA MDL. Są zdecydowanie najbardziej pracowitą drużyną w lidze, lecz nie przekłada się to na efekty. Po dziewięciu meczach, wygrali wyłącznie dwa z nich, co daje fatalny bilans. Dziś mają szansę choć trochę go poprawić, gdyż podejmą rękawice LDLC, które nie wygrało jeszcze ani jednego meczu i znajduje się na końcu tabeli. Następnie powalczą z byłym składem Fragsters.

Izako Boars pokaże się dziś walcząc z forZe, w przełożonym z wczoraj meczu. Jak dotąd Dziki rozegrały łącznie trzy mecze, z czego wygrali jeden – pojedynek na AGO Esports.

Harmonogram meczów na dziś:

  • 16:00 – Poland Virtus.pro vs Germany ALTERNATE aTTaX
  • 18:00 – Poland AGO Esports vs France LDLC
  • 19:00 – Poland Izako Boars vs Russian Federation forZe
  • 19:00 – Poland AGO Esports vs Denmark ex-Fragsters
  • 19:00 – Poland Virtus.pro vs Germany Unicorns of Love

Wybrane spotkania będą transmitowane na oficjalnym kanale ESL Polska na platformie twitch.tv.