Minione kilka dni, to był niesamowity okres dla polskiego CS-a. Nareszcie formacje z naszego kraju pojechały na międzynarodowe zawody, a co najlepsze – pokazały się na nich ze świetnej strony!

Reprezentanci Virtus.pro oraz Adwokacik wyruszyli do Budapesztu, gdzie brali udział w wydarzeniu V4 Future Sports Festival. Jego pula nagród wynosiła 300 tysięcy euro, a na miejscu znalazły się takie ekipy, jak między innymi MIBRmousesports. Obie drużyny w ramach rozgrywek doszły naprawdę daleko. Zespół szpero uległ Tricked w ćwierćfinale, a VP przegrało z tymi samymi rywalami dopiero w Wielkim Finale!

W tym samym czasie w Gdyni odbywał się Games Clash Masters. Na poprzedniej edycji wspomnianej imprezy Team Kinguin wywalczyło srebrny medal, a tym razem Illuminar Gaming zgarnęło główną nagrodę, czyli piękny puchar i $50 000. Dodatkowo Aristocracy mogło cieszyć się zajęciem 3/4 pozycji.

Te wszystkie sukcesy zaowocowały dziś ogromnym awansem wyżej podanych składów w światowym rankingu HLTV.