Środowy dzień umilą nam spotkania w ramach Polskiej Lidze Esportowej. Szczególnie ciekawić może nas starcie Izako Boars z AGO, które w lidze wciąż pozostaje bez zwycięstwa.

Izako Boars po dwóch spotkaniach w Polskiej Lidze Esportwej ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Dokładnie odwrotnie niż AGO, które wciąż w dywizji mistrzowskiej wciąż pozostaje bez wygranej. Jastrzębie w pierwszej kolejce ulegli HONORIS, a w drugiej musieli uznać wyższość PACT. Trzecia porażka w lidze sprawiłaby, że sytuacja Furlana i spółki w PLE mocno by się skomplikowała.

W drugim meczu dzisiejszego dnia HONORIS zmierzy się z SkillStars.pro (ex-PL123).  Zespół TaZa także pozostaje niepokonany w Polskiej Lidze Esportowej. W dodatku ostatnio z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, co pokazują ostatnie wynik drużyny. Ekipa Bożydara, aby zaskoczyć swoich rywali, musi dziś spiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Wieczorem o pierwsze punkty w lidze powalczy Tarczyński Protein Team, które podejmie PGE Turów. Zespół repa miał być ligowym outsiderem, a w poprzedniej kolejce potrafił już zaskoczyć Illuminar i wygrać swój pierwszy mecz w Polskiej Lidze Esportowej. Chwalić czym nie ma się natomiast TPT, które obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

  • 13:00 – Izako Boars vs AGO

  • 16:00 – HONORIS vs SkillStars.pro

  • 19:00 – TPT vs PGE Turów Zgorzelec