Za nami pierwsza kolejka fazy pucharowej Female Open Summer 2017. W grze pozostały dwa polskie zespoły.  Jak poradziły sobie reprezentantki Unicorns.female oraz E-BLUE Angels?

Więcej powodów do zadowolenia mają zawodniczki Unicorns.female, które okazały się lepsze od niemieckiego Team Monarchs Female. Polki wygrały pewnie pierwszą mapę spotkania de_cache 16-7 na drugiej de_mirage potwierdziły swoją dominację wygrywając  16-2. Mniej szczęścia miały reprezentantki E-BLUE Angels, które rywalizowały z Crowns.gg Female.  Na pierwszej mapie de_train szwedki wygrały 16-12, drugą mapą spotkania było de_cache wygrane przez Crowns.gg Female 16-8.

E-BLUE Angels o pozostanie w turnieju powalczy w drabince przegranych. Najbliższym rywalem Polek będzie czeski zespół ROG.Female. Czeszki  przegrały z rosyjską formacją SPEEDPIXELS Female. Pozostałe spotkania   wygrały faworytki. W kolejnej rundzie zobaczymy: MASY, Riot.Gaming female, EGN female , Serenity- Esports oraz London Conspiracy Female. To właśnie rosyjski skład organizacji London Conspiracy będzie kolejnym przeciwnikiem Unicorns.female. Spotkanie zaplanowane zostało na 1 lipca godzina 19:00. Aniołki o pozostanie w turnieju powalczą już w czwartek o godzinie 20:00.

Trzymamy kciuki za polskie zespoły zarówno Unicorns.female jak i E-BLUE Angels będą musiały dać z siebie wszystko aby wygrać w swoich spotkaniach.