Już dziś rozegrane zostaną półfinały pierwszego dużego turnieju po przerwie wakacyjnej. Cztery formacje powalczą o dwa miejsca w finale DreamHack Summer Europe.

W związku z tym, razem z forBET, legalnym polskim bukmacherem posiadającym zakłady na wydarzenia esportowe, przeprowadziliśmy analizę dzisiejszych spotkań. forBET posiada w swojej ofercie szeroką gamę meczów esportowych. Kursy znajdujące się w tekście zostały zaczerpnięte z tego źródła.

European Union Complexity

*Kurs forBET:
1.56 : 2.31

Data rozpoczęcia
godz. 13:00, 15.08.20

France Heretics

Complexity niezaprzeczalnie zdominowało grupę B. W dwóch starciach europejska formacja straciła jedną mapę w meczu na forZe, ale i tak po dogrywce. Nie ma co się dziwić, wszak „Juggernaut” jest drugim najwyżej notowanym zespołem w tym turnieju, zaraz po ekipie BIG. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będą podopieczni Nicolaia „HUNDENA” Petersena, czyli reprezentanci Heroic. Duńska drużyna zajęła drugie miejsce w grupie A, po tym jak przegrali z BIG.

Faworytem jest europejska formacja, choć nie znaczącym. Być może wpływa na to również wynik z początku czerwca, w którym Complexity pokonała swoich dzisiejszych oponentów, lecz po wyrównanym meczu. Ja jednak sądzę, że mecz będzie bardzo wyrównany i Heroic ma dość spore szanse na wygraną, dlatego kurs przekraczający „dwójkę” jest bardzo atrakcyjny i można zaryzykować.

Germany BIG

*Kurs forBET:
1.36 : 2.94

Data rozpoczęcia
godz. 16:00, 15.08.20

European Union OG

Wczoraj OG pokazało się z dobrej strony w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters New York, jednak nawet wczorajsza dobra forma może niewiele przynieść w dzisiejszym meczu. Ekipa mantuu zmierzy się dziś z najlepszą drużyną świata, wszak BIG obecnie okupuje pierwsze miejsce w rankingu HLTV. Ich fenomenalna forma przed przerwą wakacyjną przyniosła im sporo sukcesów, a póki co Niemcy udowadniają, że nie była to chwilowy przebłysk geniuszu. Kurs 1.36 wyliczony na zwycięstwo BIG według mnie jest bardzo atrakcyjny, biorąc pod uwagę bardzo dużą pewność ich dzisiejszej wygranej.

* – kursy z dnia 15.08.20 r. z godziny 11:00