Po bardzo wyrównanej grupie A, przyszedł czas na mecze w ramach grupy B. Tutaj również nie obyło się bez niespodzianek.

W pierwszym spotkaniu zmierzyli się ze sobą Czesi z Team Brute oraz europejska formacja EURONICS. Mapa Overpass lepiej rozpoczęła się dla naszych sąsiadów z Południa, którzy zgarnęli cztery punkty z rzędu. Następnie do głosu doszła ekipa sznajdera, najpierw wyrównując wynik, aby później wyjść na dwukrotne prowadzenie. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7. Czesi wygrali pistoletówkę, lecz dali się zaskoczyć w kolejnej rundzie. To dało prowadzenie EURONICS, lecz szybko je stracili gdy Brute ustabilizowało ekonomię. To właśnie oni okazali się lepsi w tym meczu, wygrywając 16:13.

Następnie EURONICS podjęło walkę z drużyną wyłonioną z regionalnych kwalifikacji – Paprykarzami. Pierwsza połowa została całkowicie zdominowana przez europejską formację. Polacy nie radzili sobie z obroną obszarów bombowych, lecz po zmianie stron sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Paprykarze po przegranej pistoletówce zgarnęli aż sześć punktów z rzędu. Dopiero wtedy sznajder i spółka opanowali sytuację, domykając mapę Mirage wynikiem 16:9.

Ostatni mecz nie mógł zakończyć się inaczej. Team Brute ponownie pokazało swoją siłę. Rozpoczęli spotkanie od totalnej dominacji swoich przeciwników po stronie antyterrorystów. Polacy byli w stanie zgarnąć wyłącznie dwa punkty. Po zmianie stron Czesi wygrali pistoletówkę co przesądziło o losie tego meczu.