Ciężki los polskich drużyn w ESEA Spring Cash Cup 2. Zarówno UNGENTIUM, jak i Fantastyczna Piątka kończą swój udział w turnieju już na etapie półfinału.

Rosyjskie drużyny okazały się nie do przejścia dla naszych rodzimych zespołów. W finale ESEA Spring Cash Cup 2 zagra mix, lecz nie ten, którybyśmy chcieli. Nemiga nie miała większych problemów z pokonaniem ekipy Snaxa i KEia i zdołała zamknąć pojedynek już na dwóch mapach. Dużo więcej krwi swoim przeciwnikom napsuli natomiast gracze UNGENTIUM. Ekipa byaliego nie zdołała jednak wyeliminować ouroboros.

Mix opierający się na trzonie graczy K23 potrzebował pełnej trzymapowej serii, by pokonać ekipę GruBego. Polacy postawili się swoim przeciwnikom na Anciencie i zdołali doprowadzić do potyczki na Vertigo, lecz i w niej finalnie musieli uznać wyższość Rosjan, którzy wyrzucili tym samym Polaków z turnieju.

Przedwcześnie swój udział w ESEA Spring Cash Cup zakończyła także Fantastyczna Piątka. Mix Snaxa mimo naszych sporych oczekiwań nie był w stanie zaskoczyć Nemigii. Polacy na przestrzeni dwóch map zdołali wygrać łącznie jedynie siedemnaście rund.

Russian Federation Nemiga 2:0 Fantastyczna Piątka Poland
Poland UNGENTIUM 1:2 ouroboros Russian Federation