Ostatnio czytaliśmy na ten temat plotki, dziś na światło dzienne wyszedł oficjalny komunikat organizacji. Chris „chrisJ” de Jong nie będzie dalej częścią głównej dywizji mousesports. Jego miejsce i obowiązki w drużynie przejął były reprezentant MAD Lions – Frederik „acoR” Gyldstrand.

W minionym miesiącu mousesports nie było zespołem, którego poczynania obserwowało się z przyjemnością. Reprezentanci wspomnianej marki kompletnie stracili formę, z którą kończyli 2019 rok. W poprzednim sezonie wygrali tylko jedno wydarzenie w styczniu. Później sukces zakryli masą niepowodzeń w znacznie ważniejszych rozgrywkach. Czy dziwi nas zatem, że ekipa zdecydowała się na dokonanie roszad? Kompletnie nie. Tak po prostu musiało się stać.

Z dniem dzisiejszym w wyjściowej piątce niemieckiego klubu nie widnieje już Chris „chrisJ” de Jong. Legenda marki została przesunięta na ławkę rezerwową. Zastąpił ją Frederik „acoR” Gyldstrand, który stwierdził, że nowy rok, to dobra pora na zmianę otoczenia. Rozstał się więc z MAD Lions i zasilił paczkę trenowaną przez jego rodaka – Torbjørna „mithR” Nyborga.

Wygląda na to, że to pierwsze, ale nie ostatnie ogłoszenie dotyczące formacji mousesports na nadchodzący sezon. W oświadczeniu jasno bowiem jest napisane – wkrótce podamy więcej informacji o drużynie. Przypominamy, że następny komunikat Myszek może dotyczyć Finna „karrigan” Andersena. Chociażby na łamach 1pv.fr neL przekazywał swoje doniesienia, z których wynikało, że przyszłość Finna w organizacji nie jest pewne, ponieważ w grę wchodzi jego powrót do FaZe. Co koniec końców z tego wyszło dowiemy się na dniach.

Skład mousesports póki co prezentuje się następująco:

  • Slovakia David „frozen” Čerňanský
  • Denmark Finn „karrigan” Andersen
  • Estonia Robin „ropz” Kool
  • Lithuania Aurimas „Bymas” Pipiras
  • Denmark Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Denmark Torbjørn „mithR” Nyborg – trener