Poznaliśmy cztery zespoły, które pojawią się w Kielcach podczas finałów trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Kinguin mimo wysokiej pozycji, zrezygnowało z udziału.

Wczoraj późnym wieczorem skończyły się ostatnie mecze ligowe w ramach Polskiej Ligi Esportowej, dzięki czemu poznaliśmy finalistów, którzy pojawią się w Kielcach. Jednak nie będzie to najlepsza czwórka z tabeli.

Team Kinguin wywalczyło sobie udział w turnieju w Mediolanie. Data ZOTAC Cup Masters 2018 – Europe pokrywa się z finałami Polskiej Ligi Esportowej. Pingiwny zostały postawione przed ciężkim wyborem decydując się, w których rozgrywkach chcą wystąpić. Ostatecznie padło na wyjazd do Włoch, gdzie oprócz puli pieniężnej mogą wywalczyć sobie miejsce w głównym turnieju ZOTAC Cup Masters 2018, gdzie w puli nagród znajduje się aż $300,000.

Dlatego też w dniach 23-24 czerwca w Kielcach pojawią się ekipy: AGO Esports, Codewise Unicorns, tomorrow.gg oraz Izako Boars. To właśnie oni zmierzą się o pulę nagród wynoszącą 75,000 złotych, bo wygrany zgarnie aż 46,000 złotych.