PACT nie poradziło sobie z x-kom team, przez co to Daniel „STOMP” Płomiński i spółka zmierzą się z AGO o awans do finału.

1

PACT wygrało pistoletówkę oraz kolejną potyczkę. Jednak tylko gdy x-kom team zdobyło finanse potrzebne do kupienia pełnych ekwipunków przejęli inicjatywę spotkania. Ekipa Kacpra „darko” Ściery całkowicie nie potrafiło poradzić sobie z defensywą, która jest kluczem do zwycięstwa na tej mapie. Świetna postawa nowych nabytków x-komu pozwoliła im zdobyć aż jedenaście punktów po stronie terrorystów.

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej pistoletówki przez x-kom, lecz PACT zdołało zaskoczyć swoich rywali w kolejnej rundzie. Mogło im to otworzyć drogę do powrotu, lecz w następnej rundzie STOMP i spółka odpowiedzieli pięknym za nadobne i również zdołali wygrać rundę z gorszym ekwipunkiem. Przez to spotkanie skończyło się już wynikiem 16:6.Pistoletówka oraz kolejna potyczka wpadła na konto x-kom team. PACT nie poradziło sobie podczas pierwszego fulla, więc zobaczyliśmy czteropunktowe prowadzenie ekipy STOMPa. Dopiero drugi full przyniósł podopiecznym Marcina „padre” Kurzawskiego przełamanie, po którym zdołali doprowadzić do remisu. Mimo wyrównanej walki na początku mapy, do końca pierwszej połowy dominowali antyterroryści, a spośród nich szczególnie wyróżniał się Goofy, który przed zmianą stron mógł się pochwalić 20 fragami.

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej pistoletówki przez zawodników PACT, dzięki czemu skrócili dystans do przeciwnika. Mieli szansę doprowadzić do remisu, lecz x-kom wygrało drugiego fulla, przerywając tę krótką passę przeciwników. Vegi i spółka pokazali, że co się odwlecze to nie uciecze, gdyż zobaczyliśmy wyrównanie na 11:11. x-komowi zdecydowanie brakowowało Goofy'ego, który od pistoletówki nie zdobył żadnego fraga.Zawodnicy x-kom team rozpoczęli decydującą mapę od wygrania pistoletówki. PACT nie poradziło sobie ani podczas pierwszego, ani drugiego fulla przez co kolejne punkty wpadały na konto ekipy Goofy'ego. STOMP w widowiskowy sposób wygrał sytuację dwóch na jednego w ósmej rundzie, uniemożliwiając przeciwnikom zdobycie pierwszego punktu. Dominacja x-komu trwała aż do jedenastej rundy, lecz PACT po wygraniu jednego punktu, nie poradziło sobie w kolejnej potyczce. To spowodowało u nich problemy finansowe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:1.

Po zmianie stron x-kom wygrało pistoletówkę nie dając szans przeciwnikom na powrót.