Wisła All iN! Games Kraków dopisała sobie wczoraj na konto kolejne zwycięstwo w Polskiej Lidze Esportowej. Podczas ostatniej kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej triumfowała nad Creative AVEZ.

Siódmy tydzień rywalizacji w fazie zasadniczej rozpoczął się od potyczki z udziałem Wisły All iN! Games Kraków Creative AVEZ. Biała Gwiazda przystąpiła do pojedynku z Sebastianem „Fazorek” Ruziewiczem na pokładzie, który w roli stand-ina pomógł drużynie osiągnąć zwycięstwo. Droga do niego nie była natomiast wcale taka prosta, ponieważ Ośmiornice postawiły spory opór. Potwierdza to chociażby fakt, że byliśmy świadkami trzech map, z czego pierwsza zakończyła się dopiero po dogrywkach.

Wczoraj mieliśmy obserwować jeszcze jedno spotkanie – Izako Boars kontra PGE Turów Zgorzelec, lecz ostatecznie do niego nie doszło. Niefortunnie bowiem przedłużyło się starcie Dzików w ESEA Premier S37, przez co nie mogły się pojawić na serwerze w PLE.

Dziś za to już nic nie powstrzyma ekipy Bartosza „Hyper” Wolnego od wzięcia udziału w zmaganiach podczas PGE Dywizji Mistrzowskiej. Oto harmonogram:

  • 15:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Poland Izako Boars
  • 18:00 Poland MAD DOG'S PACT vs. Poland Illuminar Gaming
  • 21:00 Poland Honoris vs. Poland Pompa Team

Transmisja z podanych meczów będzie dostępna pod tym adresem.