zamknij stream Stream

PLE: Skład TOAO z awansem do Dywizji Mistrzowskiej; M1-Gaming spada do Dywizji Profesjonalnej

17.04.2019 Michał Perkowski
@WESG

Wczoraj rozegrane zostały baraże czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, które są zapowiedzią nadchodzącej nowej edycji rozgrywek.

Wczoraj trzy drużyny wzięły udział w barażach czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, walcząc o jedno miejsce w Dywizji Mistrzowskiej w nadchodzącym, piątym sezonie. Wśród uczestników znalazło się M1-Gaming, które było najsłabszą drużyną w DM w zakończonej edycji PLE. „Miszcze” stanęli w szranki z dwoma najlepszymi ekipami z DP, a składy tych zespołów wyglądały następująco:

M1-Gaming:
– Dawid „Xype” Lach
– Jakub „RaveR” Karst
– Mikołaj „niilo” Okoński
– Paweł „mill” Nosewicz
– Michał „SooN” Wójcicki

Bakłażany:
– Adrian „frox” Drozd
– Artur „nejk” Nakielny
– Damian „dsay” Juszczynka
– Mateusz „xenonq” Bosak
– Adrian „Zorineq” Kołodziejski

FAM:
– Kacper „killkapi” Wierzewski
– Kuba „Markoś” Markowski
– Michał „Czapel” Czapla
– Kamil „Reiko” Cegiełko
– Mateusz „TOAO” Zawistowski

Trzeba przyznać, że wszystkie zebrane drużyny były na bardzo wyrównanym poziomie. Każda z nich podczas swoich meczów straciła chociażby jedną mapę, a zdecydowana większość pojedynków była bardzo wyrównana i toczyła się do samego końca. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i zostali nim zawodnicy FAM, czyli skład prowadzony przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego. Wyniki wczorajszych spotkań:

  • M1-Gaming 1:2 Bakłażany
  • FAM 2:0 M1-Gaming
  • Bakłażany 1:2 FAM

FAM awansuje do Dywizji Mistrzowskiej w piątym sezonie Polskiej Ligi Esportowej, jednak przegrana pozostałych zespołów nie oznacza, że już ich nie zobaczymy. Szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji rozgrywek zostaną ogłoszone już niedługo.

Inne tego autora