SEAL Esports wygrało z INETKOX wynikiem 2:0 w meczu Polskiej Ligi Esportowej. Dla obydwu drużyn były to ostatnie spotkania w sezonie. Pomimo zwycięstwa, ,,Foki” nie mają już szans na awans do playoffów.

seal-esport-200-x-200

Poland SEAL Esports

2

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon 2, kolejka 9

Mirage
(13:2; 3:0)

Inferno
(8:7; 8:2)

inetkox-200-x-200

INETKOX Poland

0

Overpass

INETKOX sięgnęło po pistoletówkę, ale nie potrafiło ponowić sukcesu w następnej rundzie. W przeciwieństwie do rywala, SEAL Esports wykorzystało lepsze wyposażenie i zaczęło budować przewagę. Antyterroryści odpierali ataki oponenta, a spotkanie przyjęło jednostronny przebieg. Okres dominacji zapewnił im zwycięstwo pierwszej połowy Mirage'a, kiedy na tablicy wyników widniało 8:1. Co więcej, ,,Foki” na tym nie poprzestały, przez co różnica między obiema stronami cały czas się powiększała. Skuteczny rewanż ,,Koxów” nadszedł dopiero przy stanie 1:11. Na ich nieszczęście, odpowiedź przeciwnika była równie szybka. Piętnasta runda przypieczętowała świetną postawę SEAL i po pierwszej połowie prowadzili oni 13:2.

Druga pistoletówka przybliżyła skład mono do końcowego tryumfu. Po chwili uzyskał on aż trzynaście punktów mapowych. Wykorzystał pierwszą szansę i rozgromił rywala wynikiem 16:2.

Inferno

Na drugiej mapie INETKOX ponownie zaczęło od wygrania pistoletówki, by po chwili uznać wyższość rywala grającego force'a. SEAL Esports odskoczyło na 3:1, a wtedy nadszedł rewanż terrorystów. Na ich nieszczęście, nie zdołali bardziej zmniejszyć straty, ponieważ spotkali się z natychmiastowym resetem. ,,Foki” po raz kolejny mogły bardziej uciec z prowadzeniem. Przed zapewnieniem sobie zwycięstwa tej połowy oddały jeszcze zaledwie jeden punkt. Easy wraz z kolegami obudzili się, kiedy na tablicy wyników widniało właśnie 3:8. Rozpoczęli walkę o comeback i tę próbę trzeba ocenić pozytywnie, ponieważ sięgnęli po wszystkie rundy do końca. Tym samym przed zmianą stron minimalnie przegrywali 7:8.

Początek drugiej połowy poszedł po myśli SEAL Esports, które przed pierwszym fullem uciekło na cztery oczka. INETKOX odpowiedziało dopiero przy stanie 7:12. Wtedy powtórzył się szybki reset, co przybliżyło ,,Foki” do tryumfu. Kolejne udane ataki zapewniły im siedem rund meczowych. Skład oskarisha zakończył spotkanie przy drugiej okazji, co oznaczało zwycięstwo 16:9.