Cóż za walka! Po bardzo zaskakującym starciu, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, Samsung4Gamers by Inetkoxtv pokonało w dogrywce Team GRUBASy.

de_train

Wynik drugiej mapy ponownie otworzył Team GRUBASy, który wygrał pistoletówkę. Terroryści, po szybkim ataku, poszli za ciosem i już po chwili prowadzili 3:0, wykorzystując przewagę broni. Samsung4Gamers by Inetkoxtv, korzystając z fulla, obroniło się skutecznie likwidując rywali. Antyterroryści momentalnie doprowadzili do remisu, który mimo wszystko był okupiony wysokimi stratami. S4G zaczynało się „rozkręcać”. Ekipa Mateusza „TOAO” Zawistowskiego zaczęła budować swoją przewagę. W porównaniu do pierwszego fulla, te obrony wyglądały już zdecydowanie lepiej w wykonaniu antyterrorystów. Widać było, że zaczynają czuć się pewnie. Taki obrót spraw najwyraźniej nie spodobał się GRUBASOM. Ta młoda formacja zwyciężyła jedenastą rundę tej mapy. Terroryści nie byli w stanie zdobyć kolejnej rundy z rzędu. Dużą zasługę w tym miał Michał „snatchie” Rudzki, który zdobył cztery fragi. To jednak nie był koniec w pokazie umiejętności snajpera S4G. Podczas kolejnego pojedynku, Michał praktycznie w pojedynkę zatrzymał wszystkich przeciwników, przy czym zabił aż trzech z nich, pozostawiając swoim kolegom postawienie kropki nad „i”. Samsung4Gamers by Inetkoxtv zapewniło sobie wygranie pierwszej połowy. Ostatecznie zakończyła się ona wynikiem 11:4.

Przed Team GRUBASy stało bardzo ciężkie zadanie powrotu w drugiej połowie. Niewątpliwie dobrym początkiem była wygrana czwartej pistoletówki w ciągu tego dwumeczu. Pomimo ogromnych kłopotów, GRUBASy zdobyły kolejny punkt. Antyterroryści, runda po rundzie, zbliżali się do rywali. Koxy nie zdołały zwyciężyć fulla, co przełożyło się na kolejne stracone rundy. Wreszcie, po pięciu przegranych z rzędu, S4G przełamało obronę przeciwnika. Terroryści mieli ogromne szanse na zbliżenie się do wygranej. Wszystko wskazywało na to, że ekipa TOAO wyjdzie na prowadzenie 14:10. Na straży pozostał jednak Michał „Michi” Majkowski, który zdobył cztery, bardzo ważne fragi. Po krótkiej przerwie, GRUBASy kontynuowały swój powrót. Po chwili, z remisu 13:13, ujrzeliśmy wynik 14:13 dla antyterrorystów. Sytuacja zmieniła się diametralnie. Teraz to ekipa GruBego kontrolowała rozgrywkę. Samsung4Gamers obroniło pierwszy punkt meczowy przeciwników. Terroryści stanęli na wysokości zadanie, dzięki czemu doprowadzili do dogrywki!

W dogrywce to właśnie Koxy zaczęły z przytupem. Trzy szybkie rundy sprawiły, że S4G po zmianie stron stanęło przed szansą na zwycięstwo. Po walce na bs „A”, Samsung4Gamers by Inetkoxtv wygrało całe starcie 19:15.