Po czterech kolejkach Polskiej Ligi Esportwej Izako Boars i HONORIS wciąż pozostają niepokonani. Pierwsze zwycięstwo w lidze na swoje konto zapisało natomiast AGO.

Na start czwartej kolejki Team ESCA Gaming pokonała Skillstars.pro. Pomimo że zespół darko świetnie sobie radzi w ESL Mistrzostwach Polski to już ich gra w Polskiej Lidze Esportowej nie wygląd tak dobrze. Dla podopiecznych p1tera było to dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Dywizji Mistrzowskiej. Środa w ogóle była dniem przełamań. Pierwsze punkty na swoje konto dopisało również x-kom AGO, które okazało się lepsze od M1 EDEN.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od spotkania PGE Turów z HONORIS. Niespodzianki nie było i to właśnie mistrzowie Polski pewnie pokonali swoich rywali 2 do 0. Nie małą sensację mieliśmy natomiast w drugim meczu tego dnia. Świetnie wyglądające TPT ograło Illuminar, a samym wieczorem Izako Boars wygrało z PACT.

Po czterech kolejkach Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej na szczycie tabeli znajdują się HONORIS i Izako Boars. Obie te drużyny pozostają niepokonane. Zaraz za ich plecami czai się PACT, a ostatnie miejsce zgodnie z oczekiwaniami okupuje Skillstars.pro, które jednak wciąż ma zaległy mecz do rozegrania.