W wiosennej kolejce trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej zobaczymy dwa składy PRIDE – główny oraz akademię, która wystąpi za SEAL Esports.

SEAL przy okazji roszad na polskiej scenie straciło swój skład. Organizacja nie skompletowała nowego, który mógłby występować pod ich banderą w Polskiej Lidze Esportowej. Zdecydowała się odsprzedać miejsce  PRIDE, które w nadchodzącej kolejce oprócz głównego zespołu wystawi swoją akademię.

PRIDE Academy w Polskiej Lidze Esportowej znane będzie jako PRIDE SEAL. Dla młodzików będzie to niepowtarzalna szansa na zdobycie cennego doświadczenia na najwyższym stopniu polskiej sceny Counter-Strike'a. Przypomnijmy, że pierwsze mecze w ramach ligi startują już w najbliższy poniedziałek.

Nie sądziłem, że jakakolwiek organizacja w Polsce okaże nam wsparcie w jakże trudnym dla nas momencie. Jesteśmy bardzo wdzięczni oraz dumni z możliwości współpracy z tak dużą organizacją jaką jest PRIDE dzięki czemu przystąpimy do wiosennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej razem. Liczymy na udaną współpracę pełną w sukcesy obu zespołów. Chcielibyśmy także podziękować prezesowi ELIGI Jakubowi Paluchowi za wsparcie w negocjacjach i pomoc w utrzymaniu naszej organizacji zarówno w rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej.

– słowa Arkadiusza Kucia z oficjalnego oświadczenia SEAL

Skład PRIDE SEAL:

  • Adrian „Zorineq” Kołodziejski
  • Mikołaj „Miki z Afryki” Szemraj
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Bartłomiej „BGG” Gawlas
  • Adrian „SAYN” Łączyński