Zespół Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego ma szansę utrzymać się w Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej.

Wczorajsze spotkania w relegacjach Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej mogły sprawić fanom Liquid Biceps wiele stresu. Drużyna Jarka „pashy” Jarząbkowskiego zmierzyła się z Gamelaxy w „meczu o życie”. Dwie najsłabsze drużyny sezonu zasadniczego PLE stoczyły bardzo wyrównane starcie, wszak na drugiej mapie tego pojedynku obejrzeliśmy ponad 50 rund. Dopiero po czterech dogrywkach Liquid Biceps pokonało Gamelaxy, eliminując oponentów z relegacji.

Dziś podopieczni Jarka zmierzą się z graczami PGE Turów Zgorzelec, którzy zaprzepaścili swoją pierwszą szansę na awans do pierwszej ligi PLE. Pompa Team skutecznie doprowadziła do rewanżu za finał LOTTO Dywizji Profesjonalnej, dzięki czemu to właśnie oni zajęli pierwsze wolne miejsce w Dywizji Mistrzowskiej. Co ciekawe był to pierwszy przegrany mecz przez zawodników PGE Turów w Polskiej Lidze Esportowej.

Ostatni mecz relegacji pomiędzy Liquid Biceps a PGE Turów Zgorzelec rozegrany zostanie dziś o godzinie 18:00. Będzie go można obejrzeć na kanale twitch.tv/ple_gg.