Dzisiejszy dzień był szczęśliwy dla reprezentantów Pompa Team.black. Dopisali na swoje konto pierwsze zwycięstwo 2:0 w PLE. Gratulujemy!

Proces odrzucania map:

• Poland Pompa Team.black odrzuca Nuke.
  • Poland Venatores odrzuca Overpass.
  • Poland Pompa Team.black odrzuca Cobblestone.
  • Poland Venatores odrzuca Cache
  • Poland Pompa Team.black wybiera Mirage
  • Poland Venatores wybiera Train
  • Mapą decydującą będzie Inferno.

Druga mapa została wybrana przez Venatores. Postanowili oni grać Train. Nie weszli zbyt dobrze w to spotkanie, ponieważ ponownie to Pompa Team.black złapało pierwsze punkty po pistoletówce. Dopiero na niepełnym ekwipunku, dark i spółka się obudzili i zdobyli punkt numer jeden. Zaczęli dominować przez kolejne osiem odsłon spotkania, aczkolwiek w końcówce pierwszej połowy inicjatywę przejął zespół PT.black. Ponczek w ostatniej rundzie ustrzelił aż pięć fragów i wszystko zakończyło się rezultatem 7:8 na minimalną korzyść Venatores.

Po zmianie stron drużyna darko z pewnością liczyła na zwycięstwo w pistoletówce. Okazało się, że w miarę łatwo dali sobie radę z obroną ataku rywali i przez to zyskali przewagę broni w następnych trzech rundach. Kiedy jednak Venatores wzięło się za grę na fullu, spotkanie wyrównało się błyskawicznie. Mieliśmy 11:11 i doszło do akcji “ninja defuse” w wykonaniu mono. Po tym clutchu, “Pompa” nabrała pozytywnej energii i wyszła na prowadzenie 15:11. Wtedy jednak poczuli się zbyt pewnie i oddali trzy rundy z rzędu dla enemy. W ostatniej odsłonie drugiej połowy wszystko ułożyło się po myśli Pompa Team.black. Nie dali sobie wyrwać tej mapy i wszystko zakończyło się rezultatem 16:14.

Wielkie gratulacje dla PT.black za wygraną 2 do 0 z formacją Venatores. Już niedługo rozpocznie się kolejny dwumecz między ekipą Grubasy a Samsung4Gamers by Inetkoxtv. Zapraszamy na nasz kanał twitch – ESPORT NOW.