Wystartował szósty tydzień rozgrywek PGE Dywizji Mistrzowskiej w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Wczoraj reprezentanci Izako Boars oraz MAD DOG'S PACT wzbogacili się o komplet punktów.

Na początek szóstego tygodnia PGE Dywizji Mistrzowskiej podczas Polskiej Ligi Esportowej do akcji wkroczyła ekipa Dominika „GruBy” Świderskiego i grono Bartosza „Hyper” Wolnego. Rywalizacja między podanymi drużynami wystartowała na Mirage'u, w którego nieźle weszło iHG, bowiem bardzo szybko wypracowało sobie prowadzenie 5:0. Nie potrafiło natomiast utrzymać inicjatywy po swojej stronie pozwalając Izako Boars się obudzić. Gdy Dziki wzięły się w garść – na spokojnie zamknęły potyczkę rezultatem 16:11. W kolejnych zawodach, które odbyły się na Vertigo nie brakowało emocji. Nikt nie odpuszczał, lecz w końcu ktoś musiał zadać decydujący cios. Tym kimś było IB, które triumfowało nad Illuminar 16:14 osiągając w serii BO3 wynik – 2:0.

Interesujące widowisko zapewniły nam również dywizje MAD DOG'S PACT Honoris. Może nie na Vertigo, na którym podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka wygrali bez większych kłopotów – 16:11, ale na Inferno już tak. Była to lokacja, na której HNRS naprawdę zagroziło Dawidowi „lunAtic” Cieślakowi i spółce, jednak ostatecznie to i tak PACT odnotował zwycięstwo 16:13.

Śmiało możemy zatem uznać, że minione mecze były do siebie podobne. Pierwsze mapy przebiegły pod kontrolą w teorii silniejszych formacji, a na drugich pojawiła się walka od underdogów. Za walkę natomiast nie zdobywa się punktów. One wpadły na konto MAD DOG'S PACT Izako Boars.

Dziś czekają nas następne pojedynki:

  • 18:00 Poland AVEZ vs. Poland Pompa Team
  • 21:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Poland PGE Turów Zgorzelec

Transmisję znajdziecie pod tym adresem.