PACT po bardzo wyrównanym starciu na mapie Train przeciwko Invizy Esport inkasuje na swoje konto kolejne trzy, bardzo ważne punkty. Niedźwiedzie odnoszą swoją ósmą porażkę.

Poland PACT

16

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon czwarty – Jesień 2018

Train
(6:9; 10:4)

Poland Invizy Esport

13

Train

Początek spotkania należał do drużyny PACT. Udało im się wygrać pistoletówke oraz trzy następne potyczki. Na drugiej rundzie z pełnym wyposażeniem pazura pokazała ekipa Invizy Esport, dzięki której udało im się wygrać dwa kolejne starcia. Potem terroryści zdobyli czwarte oczko na swoją korzyść, ale Niedźwiedzie skutecznie zresetowały swoich oponentów, przez co udało im się wyjść pierwszy raz na prowadzenie. Z każdą następną potyczką hades i spółka powiększała swoją przewagę nad przeciwnikami, dzięki czemu zakończyli pierwszą połowę z wynikiem 9:6.

Druga część spotkania rozpoczęła się z korzyścią dla formacji Invizy Esport. Udało im się wyjść zwycięsko z rundy pistoletowej oraz anty eco. Następnie z odsieczą przyszła ekipa PACT, zdobyli trzy oczka z rzędu, znacznie niwelując stratę do oponenta. Następne potyczki to ciągła wymiana ciosów, na której lepiej wyszła jednak drużyna broniąca, ponieważ udało im się doprowadzić do remisu, a po dłuższej chwili wygrali cały mecz wynikiem 16:13.