Walka była bardzo zawzięta, gdyż na drugiej mapie potrzebne były aż trzy dogrywki do wyłonienia zwycięzcy. Jednak ostatecznie zobaczyliśmy remis, przez co Izako Boars zabraknie punktów aby awansować na finały.

1

PACT okazało się lepsze w pistoletówce, lecz podłożenie ładunku wybuchowego pozwoliło Dzikom szybciej przekupić broń. To pozwoliło im odpowiedzieć już w trzeciej rundzie, przez co darko i spółka musieli grać z samymi pistoletami. Gdy odzyskali płynność finansową byli w stanie zdobyć kolejne dwa punkty, lecz później ponownie prym przejęło Izako Boars, całkowicie dominując po stronie atakującej. PACT było w stanie poprawić wynik dopiero pod koniec pierwszej połowy, zapewniając sobie wynik 9:6.

Druga pistoletówka również wpadła na konto Dzików, co pozwoliło im powiększyć prowadzenie. PACT było w stanie odpowiedzieć po zakupieniu broni, lecz IB po przegranych dwóch rundach wciąż miało pieniądze i nie dało doprowadzić się do resetu finansowego. Morfan i spółka świetnie radzili sobie również po stronie antyterrorystów, skutecznie odpierając ataki oponentów. Zwycięstwo swojemu zespołowi przyniósł nawrot, który w ostatniej rundzie zdołał wygrać sytuację jeden na dwóch.

PACT wygrało pierwszą pistoletówkę oraz nie dało zaskoczyć się przez force'ujących oponentów. Podczas pierwszego fulla IB, świetną robotę zrobił nawrot, który zablokował rotację dwóch oponentów, lecz mimo to darko obronił podłożoną bombę na obszarze bombowym B. Podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego nie byli w stanie odpowiedzieć również podczas drugiego fulla, co przełożyło się na wielką przewagę PACTu – 0:6. Dopiero wtedy xype zdobył pierwszy punkt na konto swojego zespołu, wygrywając sytuację jeden na jednego, przy okazji rozbrajając bombę. To rozpoczęło serię czterech wygranych punktów przez Izako Boars. Ostatnią, piątą rundę wygrał dla swojego zespołu nawrot i to zaraz przed zmianą stron.

Izako Boars ułatwiło sobie powrót wygrywając drugą pistoletówkę. PACT jednak nie odpuściło, wygrywając force'a, głównie dzięki MOLSIemu oraz Vegiemu. Kolejna runda runda była już wygrana przez Dziki, lecz po fatalnym błędzie i dobrym wykorzystaniu go przez koyota, bomba została rozbrojona dosłownie ułamki sekundy przed wybuchem. Dopiero kolejny atak zdołali doprowadzić do końca, dzięki czemu mogli przystąpić do odrabiania strat. Udało im się doprowadzić do wyniku 12:13, po czym PACT przerwało tę passę. Groził im reset ekonomiczny, lecz dobre wejście na obszar bombowy A spowodował niepewną ekonomię u Vegiego i spółki. Mimo to PACT zdołało doprowadzić do remisu.

Doliczony czas gry świetnie rozpoczęło Izako Boars. Wygrali pierwsze dwie rundy, nie dając przeciwnikom zachować broń. PACT przez to było zmuszone grać z gorszym ekwipunkiem, lecz to właśnie z nim udało im się zgarnąć jeden punkt. Po zmianie stron darko i spółka ponownie była w stanie wywalczyć dogrywkę.