Mikstura po raz pierwszy, Mikstura po raz drugi, Mikstura po raz trzeci. Po trzech spotkaniach ekipa Bielińskiego może poszczycić się kompletem punktów, jednak przed nimi dopiero najtrudniejsze zadanie – czy zdołają utrzymać zwycięską formę?

Poland M1 GAMING

10

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon czwarty – Jesień 2018

Train
(7:8; 3:8)

Poland Mikstura

16

Train

Mapę Train rozpoczęli zawodnicy M1 Gaming, którzy wykorzystali przewagę ekonomiczną zdobytą w pistoletówce i już po chwili prowadzili trzema punktami. To jednak nie zbiło Mikstury z tropu, bowiem drużyna byaliego szybko odrobiła straty i wyszła na prowadzenie. Kolejne potyczki były bardzo wyrównane, co dowodzi, że zwycięstwo M1 z Miksturą w kwalifikacjach nie było przypadkiem. W roli terrorystów Mikstura radziła sobie całkiem nieźle, chociaż antyterroryści nie ułatwiali zadania swoim rywalom, dzielnie broniąc się przed faworytem jesiennej odsłony Polskiej Ligi Esportowej. Przed zmianą stron ekipa p1jo traciła zaledwie jeden punkt, jednak drugą połowę rozpoczęła od wygranej pistoletówki, wyrównując wynik.

Zdobyta dzięki rundzie pistoletowej przewaga ekonomiczna dała zawodnikom M1 przewagę w kolejnym starciu z Miksturą. Luz i jego koledzy wrócili na zwycięską drogę dopiero w momencie, gdy zakupili sobie pełne wyposażenie. Wtedy już było z górki. Antyterroryści byli totalnie bezradni przeciwko dobrze dysponowanym rywalom. Byali szczególnie wpłynął na zwycięstwo swojego zespołu, jednak nie można odbierać zasług reszcie zespołu – w końcu Counter-Strike to gra drużynowa. Ostatecznie wynikiem 16:10 na korzyść Mikstury zakończyło się ostatnie spotkanie drużyny Bielińskiego tego wieczoru.