To był udany wieczór graczy x-kom AGO! Jastrzębie zaprezentowały pięknego CS-a w spotkaniu z Klanem Gadanych Głupot i dopisały na swoje konto cenne punkty w ramach Polskiej Ligi Esportowej.

 Poland x-kom AGO

2

Polska Liga Esportowa – Jesień 2019
Faza grupowa

Vertigo
(9:6; 7:2)

Mirage
(13:2; 3:0)

Poland Klan Gadanych Głupot

0

Vertigo

Pierwsza mapa zaczęła się od dość zaciętej rywalizacji. Klan Gadanych Głupot pragnął udowodnić, że mimo braku treningów jest w stanie zagrozić takiej formacji, jak x-kom AGO. Zespół cranka ciągle trzymał kontakt z enemy, jeśli chodzi o rezultat, a ostatecznie pierwszą połowę Jastrzębie wygrały tylko 9 do 6.

Wydawało się, że taki wynik zwiastuje nam niesamowite emocje w drugiej części meczu, lecz… myliliśmy się. Podopieczni miniroxa w ofensywie byli praktycznie perfekcyjni. Świetnie zgrywali się w swoich atakach, a KGG nie potrafiło znaleźć rozwiązania, które zatrzyma rozpędzony skład Furlana. Grono ponczka po CT było w stanie zdobyć zaledwie dwa punkty, więc zmagania zakończyły się triumfem AGO – 16:8.

Dust2

Na D2 gracze organizacji znad Wisły poszli za ciosem. Ponownie po stronie terrorystów prezentowali się o kilka poziomów lepiej, niż przeciwnik. Rundy leciały, a Klan Gadanych Głupot nie wyciągał żadnego asa z rękawa, który pozwoliłby im nawiązać walkę. Przed krótką przerwą nie mógł być zatem z siebie zadowolony, gdyż przegrywał 2:13.

Nie musieliśmy długo czekać, aby te zawody dobiegły końca. Sidney i spółka dopięli swego zwyciężając 16:2.

Spotkania można oglądać na oficjalnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv.