Dzisiaj drużyna Izako Boars zadebiutowała w Polskiej Lidze Esportowej. Sezon drugi rozpoczęli od zwycięstwa na ekipę Check Point, która nie postawiła im zbyt dużego oporu.

Izako Boars

2

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon 2

Mirage
(13:2; 3:0)

Train
(10:5; 6:2)

Check Point

0

Mirage

Zdecydowanie lepiej w to spotkanie weszli faworyci, czyli drużyna Izako Boars. „Dziki” wygrały pistoletówkę, a następnie bezbłędnie przeszły przez starcia, w których rywal miał słabsze wyposażenie. Dopiero na pierwszym fullu zrobiło się trochę ciężej. Check Point dało radę pokonać iBoars, którzy będąc po stronie CT nie poradzili sobie z atakiem przeciwnika. Mimo to, kamil i spółka szybko się zmobilizowali i poprawili swoje błędy w kolejnej rundzie, resetując ekonomię terrorystów. Ekipa CP przestała zaskakiwać swoimi zagraniami, wszystko było tak czytelne, że Izako Boars zgarniało punkt za punktem. „Dziki” grały konsekwentnie i mądrze do samego końca, co przełożyło się na wynik 13:2 przed zmianą stron.

Tak naprawdę, to gdy iBoars zaczęło grać jako terroryści, koniec spotkania był kwestią kilku chwil. Bardzo szybko wygrali pistoletówkę, a zaraz po niej dwie kolejne rundy, które dały im zwycięstwo 16:2 i dzięki temu, to właśnie Izako Boars wyszło na prowadzenie 1:0.

Train

Na drugiej mapie ponownie mogliśmy spodziewać się dominacji od Izako Boars, ponieważ reprezentanci organizacji Piotra 'izaka' Skowyrskiego mieli dzisiaj ewidentnie swój dzień. „Dziki” zaczęły świetnie, zdobyły początkowe rundy, co już podbiło na nowo ich pewność siebie. Mimo wszystko, w pewnym momencie Check Point poczuło moc i z 1:7 reprezentanci tej formacji zrobili 5:10, więc tak naprawdę przed stroną CT nie był to najgorszy wynik.

Dodatkowo grając już jako antyterroryści, CP pokonało iBoars w starciu pistoletowym. Niestety ich marzenia o powrocie definitywnie zniszczył zabójczy force od „Dzików”. Końcówka była przez to dość jednostronna, gdyż Izako Boars chciało szybko skończyć mecz, natomiast w Check Point brakowało siły i chęci walki, aby zrobić comeback. Decydujący wynik na Trainie, to 16:7.

Podsumowanie

Dziś ekipa Izako Boars okazała się być strasznie mocna. Reprezentanci Check Point przekonali się o tym przegrywając na nich bardzo wysokimi wynikami. „Dziki” mogą być z siebie zadowolone, ponieważ zwyciężając dzisiaj 2:0, dopisali na swoje konto w tabeli cały zestaw punktów, który mieli do zdobycia w dwumeczu.